„CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki”

"CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki"

„CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki” to kolejna książka autorek „Tutto bene” Flavii Borawskiej-Bromskiej oraz Małgosi Minty.

„Włoskie opowieści” to siostra bliźniaczka książki „TUTTO BENE”, o której pisaliśmy i zamieściliśmy w naszej Bibliotece. Korzystamy z obu na przemian, ponieważ mają genialne, proste przepisy a wychodzą z nich naprawdę smaczne dania!

"CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki"
„CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki”

„KAŻDY GDZIEŚ CZUJE SIĘ JAK W DOMU. MY CZUJEMY SIĘ TAK WE WŁOSZECH.

Tu wracamy, by odwiedzić znajome miejsca i odkrywać zupełnie nowe. By naładować baterie, przewietrzyć głowę i nasycić serce. Zapraszamy cię w podróż do pięciu włoskich miast, które nas fascynują. Każde jest inne, każde z charakterem oraz… własną, wyjątkową kuchnią. Od Wenecji, która wydaje się być snem na jawie, przez Bolonię w kolorze ochry, majestatyczny Rzym, tętniący życiem Mediolan, po elegancką Florencję. Zdradzimy ci nasze ukochane adresy, zabierzemy do topowych restauracji i barów. Pokażemy lokalne targi, kolory, aromaty i smaki. Poznamy z kobietami, które uosabiają ducha tych miejsc.

Przygotujemy też pyszne dania, inspirowane lokalnymi przepisami i specjałami. Na co masz ochotę? Na tortellini skąpane w śmietance, młody bób z pecorino, klasyczne risotto, smażone karczochy czy włoskie pączki wypełnione czekoladą?

CIAO! JEDZIESZ Z NAMI DO WŁOCH?”

„CIAO! Włoskie opowieści, miejsca i smaki” Flavia Borawska-Bromska oraz Małgosia Minta. Bielsko-BIała 2022 Wydawnictwo Pascal sp. z o.o.

Smacznego!

Znajdziecie nas też na Facebooku oraz Instagramie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *